Hizmetler

Taşıma için bir iş ortağı mı arıyorsunuz? ARX, gönderinizi istediğiniz yere hızlı bir şekilde ve zamanında ulaştırır. Gönderi hizmetlerimizin şirketiniz için neler yapabileceğini keşfedin.

Neler Sunuyoruz?

Gönderiniz, ağır bir palet ya da büyük bir paket veya sadece bir belge olsun fark etmez, size uygun hizmetlerimiz arasından seçim yapabilirsiniz. ARX Cargo ile yolladığınızda gönderileriniz dünya lideri olan uluslararası kargo firmaları tarafından hassasiyetle taşınıyor ve teslim ediliyor. Geniş bir yelpazede sunulan doküman ve paket taşımacılık hizmetlerinin yanı sıra depolama, etiketleme, entegrasyon çözümleri, ABD iç dağıtım ve gönderi takibi çözümlerimizle ihtiyaçlarınıza tam uyan hizmetler sunuyoruz.

Kimlerle çalışıyoruz?

ARX CARGO, Girişimci bir ev kadınından bağımsız bir tüccara, e ticaret sektöründen büyük şirketlere ve kuruluşlara kadar geniş bir yelpazeye servis hizmeti sunmaktadır. E ticaret, Gıda, elektronik ve daha nice sektörlere özel çözümlerimizden faydalanmak için uzmanlarımızı aramanız yeterli.

Lojistik Çözümlerimiz

Express Kurye

Globalleşme ile birlikte insanların satın alma alışkanlıkları, bununla birlikte değişen Dünya Ticareti'nin bugün gelmiş olduğu noktada önemi ve kullanımı çok daha artmış olan Uluslararası Express Kurye taşımacılığı vasıtasıyla ürünlerinizi, numunelerinizi, evraklarınızı hatta hediyelerinizi kapınızdan alınıp kapıya teslim edilecek şekilde yollamanız mümkün… Geniş bir yelpazede sunduğumuz doküman ve paket taşımacılık hizmetlerimizin yanı sıra gönderi takibi çözümlerimizle ihtiyaçlarınıza tam uyan hizmetler sunuyoruz...

Havayolu Taşımacılığı

Hava kargo taşımacılığı birçok sektör için en önemli hizmet alternatifleri arasında gelmektedir, yüksek maliyetli bir taşıma yöntemi olarak görülse bile gerek hız gerekse kalite bakımından birinci sınıf hizmet gerektiren bir modeldir. Bu sebeple işlemleri gerçekleştirecek olan ekibin bilgi, uzmanlık ve kabiliyetleri ile hızlı erişilebilir güçlü bir ağ yapısı operasyonun uluslararası başarısında en önemli unsurlardır. Diğer taşıma modellerine göre daha az riskli ve hızlı olması, çabuk bozulabilir, yüksek ticari değere sahip ürünlerin taşınabilmesi sektörün ülkeler arası hızla büyümesine olanak tanımıştır. ARXCARGO ailesi olarak son yıllarda ülkemizin hava kargo alanında yaptığı yatırımlar ve hava kargo kapasitesinde ciddi oranda artışlara paralel olarak sektörde yerini almış ve uzman ekibiyle siz değerli müşterilerimize en kaliteli servisi sunmaktadır.

Denizyolu Taşımacılığı

Ülkemizde de uluslararası lojistiğin büyük bir bölümü halen en ekonomik sistem olan denizyolu ile gerçekleştirilmektedir. ARXCARGO olarak denizyolu taşımacılık sektöründe önemli deneyime sahip grup firmamız CONTMARINE GLOBAL FORWARDING dünyadaki tüm limanlara alternatifli taşıma yapmakla birlikte, tüm dünya limanlarından Türkiye’ye ithalat deniz taşımacılığını da sorunsuz olarak yerine getirmektedir. Uzman ekibimiz, sahip olduğumuz rekabetçi kontratlar sayesinde siz değerli müşterilerimize faaliyetlerinizde rekabet gücü kazandırmanın yanı sıra, maliyetlerinizde de tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Bu kapsamda sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz;

Karayolu Taşımacılığı

ARXCARGO olarak uluslararası karayolu taşımacılık sektöründe önemli deneyimine sahip grup firmamız CONTMARINE GLOBAL FORWARDING ihracat ve ithalat yükleriniz için konusunda uzman ekibi ile hizmet vermektedir. Doğru planlama, organizasyon ve zamanında teslimat ile gönderi ve yükleriniz, teslimat adreslerine güvenli ulaştırılmaktadır.

Müşteri memnuniyetini odaklı çalışan ekibimiz, taşımanın başlangıcından teslimine kadar yükün durumu hakkındaki tüm statü raporlarını detaylıca takip etmekte ve yükünüzle ilgili her türlü bilgi akışını tam zamanlı olarak size ulaştırmaktadır.

Nereye göndermek istiyorsunuz?

İhracat

ARX’in kaliteli ve güvenilir teslimat seçenekleri ile dünyanın herhangi bir ülkesine ekspres hizmetler: randevulu teslimattan ertesi gün teslimata ya da uçucu kurye ile teslimata kadar birçok seçenek.

İthalat

Dünyayı ayağınıza mı getirmek istiyorsunuz? Siz ne getireceğinize karar verin, gerisini bize bırakın.

Neden ARX ile göndermelisiniz?

Başla

Taşıma Süreleri

Gönderinizin taşınma süresi için bilgi alın.

Bizimle iletişime geçin

Uzman ekibimiz şirketinize yönelik gönderi çözümü oluşturmaktan mutluluk duyacaktır.